דבר היו"ר

עמיתות ועמיתים יקרות ויקרים,

בולם רוגזו יפחית אוכלו ויגביר תנועתו" (הרמב"ם)

הלוואי שנוסחה זו הייתה פשוטה לביצוע, או אז היה כאן שלום עולמי, כולנו היינו חטובות וחטובים ומדליסטים אולימפיים. על חיי נצח כבר חשבתם? עד שזה יקרה, אנחנו כאן במעו"ף לעמית דואגים להגיש לכם מכלול הזדמנויות ואפשרויות להגשים אורח חיים בריא וספורטיבי.

השתדלנו לחשוב על הכל, להקיף אתכם ב-360 מעלות של תכנים שיובילו אתכם ליעד. לא בשמיים היא, אתם צריכים רק לבחור את הדרך. במקום לחפש את שירותי הרפואה הטובים ביותר, בואו, הצטרפו אלינו ועלו על מסלול הרפואה המונעת.

הקדמה זו באה להזכיר לכם, עמיתות ועמיתי מעו"ף לעמית, שמישהו תמיד דואג לכן ולכם. אבל דאגה, בלי עשייה אין תוצאות. בכל זאת נדרש קצת מעוף. אני גאה ונרגש להציג את תנופת ההתחדשות של מעו"ף לעמית: הגברנו קצב, חידשנו את האפליקציה וחידשנו את האתר. הכנסו ותיווכחו, השתמשו בשירותים, מחכות לכם הפתעות דינמיות והטבות שוות ביותר בתחומים הבאים:

ספורט – תוכלו לבחור מסלולי אימונים, אישיים או קבוצתיים, בבית, בסטודיו או בחדר כושר, מאירובי וקיר טיפוס ועד ליוגה, ואולי תעדיפו אפליקציה לניהול אורח חיים בריא שתספור לכם שריפת קלוריות. שגם היא תזיע עבורכם…
תזונה – יעוץ תזונאי, דיאטנית עד הבית, שלל קורסים וסדנאות, אין דרך אחת נכונה.
רפואה משלימה – דיקור, הומאופתיה, טווינא… אם לא תנסו לא תדעו.
למען השקט הנפשי – יעוץ פסיכולוגי, יעוץ פנסיוני ופיננסי, הלוואות ועוד.
וגם חידוש – קהילות – רוכבים, מניקות ועוד ועוד…

שדרגו לעצמכם את אורח החיים בזמן, במקום ובסכומים המתאימים לכם. שפרו את ההרגשה, את החיוניות. מובטחים לכם חיים מלאי אנרגיות טובות, שעות עירנות רבות, יצירתיות ומוטיבציה, מצב רוח מרומם ואושר. גופכם יודה לכם ויתגמל אתכם.

גם הארגון בו אתם מועסקים ירוויח עובדים מלאי סיפוק ועשייה ברוכה, מקסימום תפוקה ומינימום היעדרויות, ובא לציון גידול בפריון.

עם מעו"ף לעמית, שירות ומוכוונות והענקת יחס אישי – הדרך שלכם להשגת המטרה נמצאת במרחק נגיעה. נוסיף ונרחיב את הפעילות ואת מגוון השירותים שמציעה העמותה לרווחתכם העמיתים, מעומק המחשבות השואפות לחדשנות וליצירתיות.

שיהיה לכולכם לבריאות – https://www.maoflaamit.com/

שלכן ושלכם
גיל בר-טל, עו"ד
יו"ר עמותת מעו"ף לעמית
יו"ר הסתדרות המעו"ף